Реєстрація / Вхід

Випускники

Основним із завдань проекту «Навчальні програми професійного зростання» є набуття нових знань та досвіду українськими фахівцями та формування професійних мереж однодумців. Отож, отримавши цінні ідеї у країні стажування, учасники програм мають поділитися своїми надбаннями із професійною спільнотою, залучаючи її до реалізації планів дій, ініціювати інноваційні для України проекти. Отож, ця сторінка сайту надає зацікавленим у комунікації з випускниками наших навчальних програм можливість познайомитися з тими, хто брав участь у попередніх програмах, які напрацювання вони мають після повернення з стажування. Тут відкривається можливість для спілкування з тими, хто ознайомився з міжнародним досвідом вирішення тих чи інших проблем, і готовий долучитися до команди однодумців.

Для випускників цей розділ сайту – оказія познайомити колег зі своїми успіхами, запросити випускників інших програм до співпраці, дізнатися й зареєструватися для участі в спеціальних заходах, що проводяться для випускників.

Ми завжди раді почути думки, ідеї, враження та побажання випускників проекту «Навчальні програми професійного зростання»!

У цій пошуковій частині ви можете познайомитися з випускниками різних навчальних програм, і сконстатуватися з ними електронною поштою.

Пошук випускників за програмою

Показати список фіналістів

Список всіх випускників

Показати профіль

ІСТОРІЇ УСПІХУ ВИПУСКНИКІВ

Зустріч Миколи Леонідовича Авраменка з комендантом та завідувачем медичної частини […]

Лариса Колесник, викладач кафедри педагогіки та методики початкового навчання Інституту […]

Корисні ресурси

Спільнота випускників міжнародних програм обміну «International Exchange Alumni». Переваги реєстрації у цій спільноті:

  • можливість отримувати гранти для ваших проектів (випускникам подібних програм вже надано понад 33 млрд. доларів);
  • пропозиції роботи, які розміщуються випускниками для випускників;
  • спілкування з важливими особами в мережі Інтернет;
  • 20000 мережевих журналів і газет.

Інформацію про реєстрацію на цьому сайті можна прочитати тут. Коли реєструєтесь, то обирайте програму USAID Forecast, складовою якої і є наш проект «Навчальні програми професійного зростання».

З 2002 р. для випускників американських програм працює Київський ресурсний центр для випускників (ARC). Він адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти (ACTR/ACCELS) за підтримки Державного департаменту США. Ресурсний центр започаткований з метою зміцнення діяльності випускників американських програм. Основною метою центру є створення тісної спільноти випускників, що є рушійною силою сучасного суспільства. Членство у ресурсному центрі є відкритим і безкоштовним для випускників усіх американських (та фінансованих урядом США) програм. Докладніше: https://www.facebook.com/ARC.Kyiv

За грантами і програмами для випускників, що проводить Посольство США в Україні, можете стежити на сайті посольства США: http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/current.html чи на сторінці у Фейсбуці: https://www.facebook.com/usdos.ukraine.

У нагоді випускникам стане й співпраця з центрами «Вікно в Америку». Їх адреси подано на сайті.

Заохочуємо приєднуватися до групи проекту «Навчальні програми професійного зростання» у мережі Facebook та у мережі LinkedIn у групі «Participant Training Program in Ukraine»